Zajazd Tatarski Na Końcu Świata

fbe9a8d1ba5cda898640ebfc127db3d1.jpg

O Nas
Gospodarstwo Agroturystyczne „Na Końcu Świata”

Wybierając się na wędrówkę po Podlasiu trzeba koniecznie odwiedzić Kruszyniany. Wieś jest położona w wyjątkowo pięknej okolicy, wśród harmonijnie pofałdowanych, częściowo zalesionych wzgórz. Z ich dość stromo opadających zboczy otwierają się rozległe widoki na dolinę Świsłoczy.
Kruszyniany to niewątpliwie kolebka kultury tatarskiej na ziemiach polskich. W samej wsi możemy jeszcze spotkać ślady z zamierzchłych czasów. Znajdują się tutaj stare zabytkowe budynki w tym nasz Zajazd Tatarski którego historia sięga do czasów kiedy Tatarzy licznie zamieszkiwali te rejony Podlasia.

Posiadłość, na której obecnie znajduje się gospodarstwo agroturystyczne – Zajazd Tatarski „Na końcu świata” od 1912r. należała do szanowanej rodziny tatarskiej.

Niewątpliwą zaletą wyróżniającą nasz zajazd spośród innych tego typu gospodarstw agroturystycznych na Podlasiu, to historyczny i zachowany w 99% wygląd naszego budynku. Przyjeżdżając do nas macie państwo gwarancję iż miejsce w jakim spędzacie czas odwiedzali i zamieszkiwali prawdziwi Tatarzy, a kuchnia jaką oferujemy oparta jest na tradycyjnych recepturach tatarskich.


Copyright 2009-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę